П'ятницька Тетяна Володимирівна

Головний позаштатний обласний онкогінеколог департаменту охорони здоров'я, кандидат медичних наук.

Гінекологія - це розділ медицини, що вивчає захворювання, що виникають тільки у жінок, перш за все - це захворювання репродуктивної (статевої) системи.

Лікар гінеколог - фахівець, який займається діагностикою, лікуванням і попередженням жіночих хвороб.

Безумовно, тільки здорова жінка може бути щасливою. Але в сучасній суєті, на жаль, вона не завжди звертається до лікаря вчасно. А це може призвести до пізньої діагностики і, часом, до незворотних процесів або збільшити період лікування.

 

Переваги консультації в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика»

§       висококваліфікований лікар з великим досвідом роботи;

§      сучасні методи діагностики та лікування гінекологічних захворювань;

§      можливість лікуватися в умовах денного стаціонару;

§  можливість використовувати фізіотерапевтичні процедури в лікуванні гінекологічних захворювань;

§      сучасні та комфортні умови;

§      високий професіоналізм персоналу.

Радіохірургія - новітній унікальний метод лікування

Медичний центр МРТ і КТ «Ультрадіагностика» почав практикувати унікальний радіохвильовий метод лікування у гінекології та хірургії, за допомогою якого можна вилікувати передракові захворювання шийки матки у жінок: дисплазію, лейкоплакію, ерозію, а також видалити папіломи, кондиломи, поліпи.

За допомогою апарата виробництва США «Сургітрон» можна проводити біопсію (взяття матеріалу для патгістологічного дослідження), видалення поліпів безболісно і безкровно.

Останнім часом вік раку у гінекології значно помолодшав. Нині у 18-річних дівчаток вже спостерігаються важкі дисплазії, які ще називають передраковим станом у жінок. Рак шийки матки є одним з досить частих захворювань в онкогінекології. Середній вік хворих тут коливається від 45 до 50 років. Але впродовж останніх років відмічені випадки цього захворювання і в більш молодому віці. Як правило, виникненню злоякісного процесу передує поява передракових змін у жінок, викликаних інфекціями, що передаються статевим шляхом, - TORCH інфекціями. Звідси витікає необхідність обстеження пацієнток на ці інфекції. В медичному центрі «Ультрадіагностика» проводиться повна лабораторна діагностика на вірус папіломи людини, герпес, цитомегаловірус, уреаплазмоз, генетичні аналізи.

Дієвою профілактикою злоякісних процесів є раннє виявлення та адекватне лікування вищеназваних патологій, які можливі тільки при регулярному відвідуванні гінеколога. Останнім часом відмінні результати у лікуванні ерозії шийки матки, досягнуті завдяки радіохвильовому методу, а саме - за допомогою радіохірургічного приладу «Сургітрон».

За допомогою цього методу, тобто радіохвильового приладу «Сургітрон», операція по видаленню тієї ж папіломи, яка з часом може перерости в онкозахворювання, здійснюється в амбулаторних умовах протягом всього декількох хвилин. Дійсно, даний метод абсолютно безболісний, не залишає рубців, не викликає кровотечі та володіє стерилізуючим ефектом. Рана після нього загоюється вдвічі швидше. Така операція не потребує знеболення, і рецидиви після неї практично не зустрічаються. І, що найважливіше, під час цього методу не застосовується електричний струм, азот чи скальпель, а вироблюються радіохвилі, які діють прицільно, не пошкоджуючи сусідню здорову тканину.

Лікар в «Ультрадіагностиці» може застосувати повний перелік діагностичних методів і вибрати найкращий у кожному конкретному випадку МРТ, КТ, УЗД і лабораторну діагностику.

Консультація і лікування акушер-гінеколога м. Хмельницький в медичному центрі МРТ і КТ «Ультрадіагностика». Ми чекаємо Вас за адресою: м. Хмельницький вул. Кам'янецька 76 - будівля колишнього пологового будинку.